IKEA FJÄDERHARV(105.968.96), Міні -комод -ящики 2 ящики, білий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.968.96
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ви можете встановити 2 міні -комоди один на одного, щоб повністю використовувати простір на полиці або столі.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Картон (хв. 100% перероблений), папір
Витріть чистою сухою тканиною
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 16 см см |
| Властивості | З відділеннями |
| Глибина | 25 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Ювелірні вироби |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Папір і картон |
| Розмір | Посередній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 32 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴










