


IKEA NÄSINGE(305.875.08), стіл, темно -коричневий пофарбований/букове шпона
12 123 ₴
10 789,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.875.08
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Кожна таблиця унікальна, з відмінностями в конструкціях JAR та природних різновидів кольорів, які роблять чарівність дерева.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 4 людей.
4 пластикові ноги кріпляться для захисту підлоги від малюнка.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, безбарвний акриловий лак, волоконнабор, паперова фольга, буковий шпон, пляма плями, безбарвний лак
міцна деревина, клей, пляма, безбарвний акриловий лак
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 75 см см |
| Довжина: | 130 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), Дерев'я' яній шпон, тверда деревина |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 10 789,47 ₴


