IKEA LINNMON / OLOV(995.902.21), стіл, Czarnobrąz/білий
2 585 ₴
2 300,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.902.21
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Підключіть будь -які ноги та зверху або вирішуйте готову комбінацію. Підвищити ефективність роботи завдяки столу, який адаптується до ваших потреб.
Це розумне рішення буде чудовим у невеликих просторах, адже верхній частині плитки не займає багато місця.
Стіл можна перемістити на підлогу без страху, оскільки пластикові ноги захищають від подряпин.
Стільниця може бути встановлена на відповідній висоті, оскільки ноги регулюються в діапазоні від 60 до 90 см.
Гвинти включені, щоб прикріпити ноги до верхнього столу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
СтільницяВолоконна, надрукована та рельєфна акрилова фарба
ДСП, пластиковий край
Наповнення папером стільниковою структурою (хв. 70% переробляється)
Волоконна дошка
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліамідний матеріал посилений
ацетальний матеріал
Поліамідний матеріал
Поліпропіленовий матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 кг |
| Властивості | Регулювання висоти |
| Довжина: | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 93 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Мінімальна висота | 63 см |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 45 см см |
- Ціна: 2 300,65 ₴








