


IKEA VÅGSJÖN(206.093.89), рушник, помаранчевий
175 ₴
155,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 206.093.89
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Середня рушник товщини м'яка і добре поглинає вологу (вага 460 г/м²).
Продукт виготовлений з 100% бавовни - натурального та міцного матеріалу, який при кожному промиванні стає більш м'яким.
Доступний у різних кольорах, які можна легко координувати з іншим текстилем та інструментами.
Містить мінімум 20% вторинної бавовни.
Продукт підходить для використання в менших готелях, корчмах та гостьових будинках, оскільки його дизайн та матеріал оптимізовані для частого використання та миття.
Ми граємо в m² (g/м²) вказуємо на поверхневу щільність тканини. Чим більша щільність, тим більше поглинання рушника. Рушник низької щільності висихає швидше.
Рушник досягне повного поглинання після першого промивання.
Пом'якшувач тканини може зменшити поглинання рушника.
Мийте з речами подібного кольору.
Продукт доступний у різних розмірах.
Доступний у різних кольорах.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 20% перероблена)
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 30 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Ваги. | 400 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 30 см |
| Колір | червоний, помаранчевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 4 шт |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Поверхня | 0.09 м2 |
| Ширина | 30 см см |
| Якість | Террі |
- Ціна: 155,75 ₴


