IKEA TAGGTOFS(005.667.34), Підвісний відтінок лампи, білий/бамбук
2 238 ₴
1 991,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.667.34
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Акуратно вигнуті бамбукові арки створюють враження, що світильник у середньому поплавках у повітрі. Ефективна ілюзія, яка є прекрасною прикрасою. І все це вписується в одну плоску пакет!
Ви можете створити вдома делікатну та затишну атмосферу завдяки паперовій лампі, яка дає розсіяне та декоративне освітлення.
Легко взяти з собою додому, тому що світильник упакований у плоску картонну коробку.
Створіть власну особисту підвісну лампу, поєднуючи світильник з улюбленим освітленням.
Кабель з рамою та цибулина продається окремо.
Може знадобитися спеціальне управління відходами. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевої влади.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ацетальний матеріал
Матеріал ABS (хв. 50% перероблений)
сталь, порошкове покриття
Бамбук, безбарвний лак
рисовий папір
Очистіть пиловою мітлою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 39 см см |
| Діаметр | 67 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | бамбук, папір |
- Ціна: 1 991,82 ₴







