
IKEA BILD(606.019.61), Плакат, тенісний матч
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.019.61
Відправка з 08 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автор мотива: Rosi Feist.
Ви можете дати будинку особистого персонажа, прикрасивши його художніми творами, які виражають ваш стиль.
Підходить до кадру на 21x30 см без пропуску або 30х40 см кадру з промислою частиною 21x30 см.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
паперовий
Очистіть пиловою мітлою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 30 см см |
| Колір | червоний, різнокольоровий, жовтий, бузок |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Тема / Тема | Спосіб життя, Ілюстрація, Грайливий, місто |
| Тип | встановити, безкаркасні |
| Ширина | 21 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴


