


IKEA TONSTAD(806.035.77), обкладинка крісла, Легка бежева фридтуна
868 ₴
772,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 806.035.77
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Це покриття виготовлено з Фрідна - міцної бавовняної тканини та глибокого поліестеру з глибокою текстурою в різних відтінках.
Обкладинку можна видалити та промивати, що дозволяє легко зберегти чистоту.
Знімна кришка, яку можна промити.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
78% бавовна, 22% поліестер (хв. 90% переробляється)
100% поліестер
100% нейлон
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Залізо, макс. 150 ° С.
Професійне сухе очищення в тетрахлорметані та вуглеводах, нормальний процес.
Сила цього покриття стирання була випробувана на 25 000 циклів. Накрийте силою 15000 циклів або вище, що підходить для меблів, які повинні витримувати щоденне використання вдома.
Покриття має рівень кольорової стійкості до світла 5 (кольорова стійкість) за шкалою від 1 до 8. Відповідно до галузевих стандартів, рівень стійкості до світла 4 або вище підходить для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1.7 л |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага нетто | 0.29 кг |
| Ваги. | 0.33 кг |
| Висота | 4 см см |
| Довжина: | 25 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина | 17 см см |
- Ціна: 772,52 ₴


