


IKEA VÅGSJÖN(306.105.42), рушник для ванни, помаранчевий
434 ₴
386,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 306.105.42
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Яскраві кольори рушників Vågsjön диверсифікують інтер'єр ванної кімнати та забарвлюють розпорядок дня. В поглинаюча тканина середньої товстої Frotte (400 г/м²), виготовлена з 100% бавовни, приємна на дотик, а приємне, смугасте плетіння робить рушник швидко сухим.
Середня рушник товщини м'яка і добре поглинає вологу (вага 460 г/м²).
Продукт виготовлений з 100% бавовни - натурального та міцного матеріалу, який при кожному промиванні стає більш м'яким.
Доступний у різних кольорах, які можна легко координувати з іншим текстилем та інструментами.
Містить мінімум 20% вторинної бавовни.
Продукт підходить для використання в менших готелях, корчмах та гостьових будинках, оскільки його дизайн та матеріал оптимізовані для частого використання та миття.
Ми граємо в m² (g/м²) вказуємо на поверхневу щільність тканини. Чим більша щільність, тим більше поглинання рушника. Рушник низької щільності висихає швидше.
Мийте з речами подібного кольору.
Рушник досягне повного поглинання після першого промивання.
Пом'якшення тканини зменшує властивості поглинання води.
Продукт доступний у різних розмірах.
Доступний у різних кольорах.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
100% бавовна (хв. 20% перероблена)
Усадка: максимум 6%.
Пом'якшувачі тканини можуть зменшити поглинання рушника.
Миття до 60 ° С у пральній машині звичайна програма.
Не відбілюйте.
Можна висохнути в барабанні сушарку, нормальну температуру (макс. 80 ° C).
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Ваги. | 400 г/м2 |
| Візерунок | Суцільний колір |
| Довжина: | 140 см |
| Колір | червоний, помаранчевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Поверхня | 0.98 м² |
| Ширина | 70 см см |
| Якість | Террі |
- Ціна: 386,26 ₴


