



IKEA TONSTAD(606.007.25), Складна таблиця, кремовий
13 858 ₴
12 333,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.007.25
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Цей стіл з 2 місцями можна легко розширити для 4 осіб з додатковим крилом, що зберігається під стільницею.
Додаткове крило можна легко вставити для розширення столу, і його однаково легко видалити та приховувати під стільницею, коли гості йдуть додому.
Ноги столу завжди знаходяться в куточках стільниці, навіть коли стіл розгортається, тому під столом є багато місця для стільців.
Рекомендується лише для використання в кімнаті.
Місце для 2-4 людей.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, акрилова фарба, меламінова фольга, пластиковий край
міцна деревина, клей, акрилова фарба
ДСП, пластикова фольга, паперова фольга
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити більшу стабільність, знову затягніть гвинти приблизно через два тижні після складання та, якщо це необхідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 75 см см |
| Властивості | Розсувний |
| Довжина: | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість місць | До 4 місць |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Форма | Прямокутний, Майдан |
| Ширина | 70 см см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12 333,62 ₴


