IKEA GÄRDESGÅRD(005.969.34), контейнер з кришкою, природний
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.969.34
Відправка з 09 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після зносу.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Картон (хв. 100% перероблений), папір
Очистіть пиловою мітлою.
Витріть чистою сухою тканиною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 8 см см |
| Властивості | З кришкою |
| Довжина: | 35 см |
| Зберігання для | Офісне приладдя, Дрібні аксесуари, Мистецтво та хобі |
| Країна-виробник | Польща |
| Розміри | Середній |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 25 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,83 ₴







