IKEA HEMNES(290.195.65), каркас ліжка, біла пляма / Lönset
24 091 ₴
21 440,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 290.195.65
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Каркас із масиву сосни має природні варіації зернистості, кольору та текстури, що надає кожному предмету меблів унікальний вигляд. Він фарбований і покритий лаком, що робить його більш міцним і простим у догляді.
Завдяки високому узголів’ю ви можете комфортно сидіти в ліжку – просто покладіть кілька подушок під спину, і у вас буде комфортне місце для читання або перегляду телевізора.
Прекрасна майстерність у всіх відношеннях. Чому б не поставити його в центрі кімнати, щоб справити враження?
Під ліжком достатньо місця для ящиків для зберігання - ідеально підходить для запасних ковдр і простирадл.
Високий козирок в ніжках запобігає падінню простирадла на підлогу під час сну.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
28 клеєних ламелей, розділених на 5 зон комфорту, підлаштовуються під вагу вашого тіла та підвищують еластичність матраца.
Рейчаста основа ліжка входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац та постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаМасив сосни, клей, морилка, прозорий акриловий лак
Клеєний шпон, паперова фольга, липке смоляне покриття
100% поліпропілен
синтетичний каучук
фанера бук, фанера береза
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг |
| Висота верху | 112 см |
| Властивості | Голова ліжка |
| Довжина: | 211 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 134 см см |
| Ширина матраца | 120 см |
- Ціна: 21 440,99 ₴










