IKEA REVSKÄR(195.446.24), 3-місний комплект меблів, зовнішній антрацит/Фресон/Дувхольмен темно-сірий
37 023 ₴
32 950,47 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.446.24
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Розслабтеся та проведіть час зі своїми гостями у цьому зручному наборі для відпочинку. Він складається з двомісного дивана, журнального столика та шезлонгу з вбудованим столом, куди можна покласти потрібні вам речі.
Розслабтеся на свіжому повітрі – ці вуличні дивани призначені для того, щоб вам було зручно і вони прослужили довгі роки.
Ви можете розмістити журнальний столик між диванами або перед ними, щоразу створюючи рішення з різною функціональністю та формою.
Ви можете просто струсити воду після дощу, оскільки чохол на подушку водонепроникний.
Колір наволочки довше виглядає свіжим, оскільки чохол стійкий до вицвітання.
Чохол на подушку легко підтримувати в чистоті та свіжості, оскільки він знімається і можна прати у машині.
Зробити диван ще зручнішим і надати йому індивідуального характеру можна, доповнивши його декоративними подушками різних розмірів та кольорів.
Комплект для відпочинку на трьохМасив акації, Акрилова морилка
сталь, сталь, Порошкове покриття, сталь, сталь, Порошкове покриття, сталь, сталь, Порошкове покриття
сталь, порошкове покриття
поліамідний пластик, поліамідний пластик, поліамідний пластик
сталь, Порошкове покриття, сталь, Порошкове покриття
100% поліпропілен, 100% поліестер (мінімум 90% перероблений), поліефірна вата.
100% нейлон
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
100% поліпропілен
100% поліестер (мінімум 80% перероблено)
Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна)
100% поліпропілен
100% поліестер (100% перероблений), пінополіуретан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 65 см см |
| Висота, журнальний столик | 28 см |
| Глибина | 130 см |
| Довж., журнальний столик | 69 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | метал, тверда деревина |
| Форма | Куточок |
| Ширина | 211 см см |
| Ширина, журнальний столик | 45 см |
- Ціна: 32 950,47 ₴








