IKEA RÅDMANSÖ(805.977.55), Кабінет, коричневий горіх
13 858 ₴
12 333,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.977.55
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серія Rådmansö натхненна дизайном 1950 -х років і вражає чистими лініями, функціональністю та теплим горіховим відтінком. Шафа з латунною ручкою та темно -синім салоном поєднує в собі відкриті та закриті рішення для зберігання.
Кабінет Rådmansö в імітації деревини з теплим горіховим відтінком - прекрасне рішення для зберігання, організації та демонстрації речей.
Благородний дизайн підкреслюється ретельно продуманими деталями: латунні ручки, темно -синій ящик для ящиків та чорні сталеві ноги, які додають меблі легкість.
Розумне та просторове рішення для зберігання з практичними ящиками та регульованими поличками, які легко адаптуватись до індивідуальних потреб.
Розсувні двері не займуть місця навколо меблів, а також дозволяють відображати деякі речі та ховати інших, щоб уникнути безладу.
Просте та ефективне рішення для ведення кабелів уникає безладу.
Регульовані ноги також забезпечують стабільність на нерівномірному поверсі.
Якщо вам подобається цей стиль, ви можете додати інші меблі з тієї ж серії, щоб створити гармонійний декор.
Слід прикріпити до стіни. Різні типи стін потребують різних кріплень. Використовуйте кріплення, придатні для стін у вашому домі - продаються окремо.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ДСП, паперова фольга, пластиковий край
ДСП, паперова фольга
Волоконна дошка, паперова фольга
ДСП та волоконна дошка з наповненням стільника (100% переробленого паперу), паперова фольга, пластиковий край
Волоконна дошка, паперова фольга, пластиковий край
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 103.1 см см |
| Висота під меблями | 12,4 см |
| Властивості | З ящиком, З дверима |
| Глибина | 48.6 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 118.3 см см |
- Ціна: 12 333,62 ₴







