



IKEA SÅGMÄSTARE(905.553.64), Кабінет, Світло -сірий -
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 905.553.64
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Традиційний стиль та делікатні форми. Металева шафа Sågmästare має поранені ноги та закруглені кути, які надають йому привабливий вигляд. Зламані двері з пресованим малюнком додають характер і підвищують функціональність.
Під ними стільки місця, що деякі наші великі контейнери там підійдуть, що дозволяє вам максимально використати місце для зберігання.
Регульовані ноги також забезпечують стабільність на нерівномірному поверсі.
Тільки для використання в кімнаті.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Меблі повинні бути прикріплені до стіни з прикріпленим застібком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 127.5 см см |
| Висота під меблями | 33.0 см |
| Властивості | З дверима |
| Глибина | 36.2 см |
| Завантаження на верхню панель | 15 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 83.2 см см |
- Ціна: 6 158,80 ₴


