IKEA SÅGMÄSTARE(395.799.62), стовп
11 239 ₴
10 002,71 ₴
- Під замовлення
- Код: 395.799.62
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Традиційний стиль та делікатні форми. Металева шафа та металева полиця Sågmästare мають ноги та закруглені кути, які надають їм привабливий вигляд. Комбінація забезпечує як відкриті, так і закриті рішення для зберігання.
Під ними стільки місця, що деякі наші великі контейнери там підійдуть, що дозволяє вам максимально використати місце для зберігання.
Регульовані ноги також забезпечують стабільність на нерівномірному поверсі.
Тільки для використання в кімнаті.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Кабінетсталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал
сталеве, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий матеріал
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Меблі повинні бути прикріплені до стіни з прикріпленим застібком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 127.5 см см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 35.0 см |
| Двері | Двері металеві |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 164.0 см см |
- Ціна: 10 002,71 ₴







