IKEA SEGERÖN(595.784.19), Розділ Сяд модульного дивана, Ogre, білий/бежевий/frösön/duvholmen бежевий
9 713 ₴
8 644,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.784.19
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1 людина, садова секціяПодушка внутрішньої сидіння
Рамка сидіння:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
Спинка кадр/ notrans:
сталь, поліефірне порошкове покриття
Шнур:
Покриття подушки сидіння/ покриття подушки100% поліестер
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Наповнення, ядро:
Внутрішня подушка спинкаВисока еластична поліуретанова піна (холодна піна)
Покриття:
100% поліпропілен
Наповнення:
100 % поліестер (100 % перероблена), поліуретанова піна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Модульні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 76 см |
| Вага | 12 кг |
| Висота сидіння | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 62 см см |
| Ширина сидіння | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 644,57 ₴


