



IKEA SEGERÖN(396.135.17), Кутовий диван з 3-х осіб, Зовнішній білий/бежевий/frösön/duvholmen бежевий
45 720 ₴
40 690,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 396.135.17
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Рекомендується лише для використання на свіжому повітрі.
Цей продукт підходить для використання в громадських місцях, оскільки його дизайн та матеріал призначені для частого використання.
Залежно від місцевих умов, після зносу ви можете поширитись на частини та для переробки або відновлення енергії.
Ви можете доповнити ґрунтовку проти STOPP -SSLIP, який буде зберігати подушки на місці. Фундамент може бути легко складений або вирізаний до відповідного розміру.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Кут, садова секціясталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер
сталь, поліефірне порошкове покриття
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
сталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
100% поліпропілен
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Висока еластична поліуретанова піна (холодна піна)
100% поліпропілен
100 % поліестер (100 % перероблена), поліуретанова піна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 152 см |
| Вага | 21 кг |
| Висота сидіння | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з подушками для спинки | 76 см |
| Висота підлокітника | 69 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна глибина сидіння | 48 см |
| Ширина | 214 см см |
| Ширина підлокітника | 74 см |
- Ціна: 40 690,80 ₴


