

IKEA SEGERÖN(196.135.18), Кут з подушкою, Зовнішній білий/бежевий/frösön/duvholmen бежевий
13 441 ₴
11 962,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 196.135.18
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Рекомендується лише для використання на свіжому повітрі.
Цей продукт підходить для використання в громадських місцях, оскільки його дизайн та матеріал призначені для частого використання.
Залежно від місцевих умов, після зносу ви можете поширитись на частини та для переробки або відновлення енергії.
Ви можете доповнити ґрунтовку проти STOPP -SSLIP, який буде зберігати подушки на місці. Фундамент може бути легко складений або вирізаний до відповідного розміру.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Кут, садова секціясталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер
сталь, поліефірне порошкове покриття
100% поліестер (хв. 90% переробляється)
100% поліпропілен
100% поліестер (хв. 80% переробляється)
Висока еластична поліуретанова піна (холодна піна)
100% поліпропілен
100 % поліестер (100 % перероблена), поліуретанова піна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Склад килима | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 76 см см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 76 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 76 см см |
| Ширина сидіння | 48 см |
- Ціна: 11 962,49 ₴


