
IKEA BESTÅ(995.978.21), поєднання з ящиками, Krukmakare Beige/Stubbarp White
21 956 ₴
19 540,84 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.978.21
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Регульовані петлі дозволяють регулювати двері як горизонтально, так і вертикально.
Ящики та двері закриваються тихо і обережно завдяки інтегрованій функції плавного закриття.
Полиці можна регулювати, завдяки якому ви будете організувати місце для зберігання відповідно до ваших потреб.
Два ящики полегшують зберігати свої речі організовано. Полиці за дверима забезпечують ще більше місця для зберігання.
Оптимізуйте та впорядкуйте систему зберігання Beast за допомогою коробки та вставок.
Це поєднання складається з декількох окремих одиниць. Використовуйте верхню панель Bestå, продається окремо для покриття з'єднання між кадрами та отримайте рівномірний вигляд.
Якщо ви вибрали спокійну функцію закриття для полиці Bestå, рекомендуємо виконати фронти ручками/ручками, щоб ящики/шафи могли бути зручніше відкриті.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
ВипадокДСП та волоконна дошка з наповненням стільника (100% переробленого паперу), паперова фольга, пластиковий край
Волоконна дошка, паперова фольга, пластикова фольга
ДСП, волоконнабор, паперова фольга, пластиковий край, пластиковий край, пластиковий край, паперова фольга
ДСП, пластикова фольга
ДСП, пластикова фольга, паперова фольга
Оцинкована сталь
сталь, нікелеве покриття
ацетальний матеріал
ДСП, волоконнабор, пластикова фольга (хв. 80% перероблена), пластикова фольга, пластиковий край
міцна деревина, бамбук, акрилова фарба
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть чистою, вологою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні фурнітури належним чином затягнуться і підтягніть їх, якщо це необхідно.
Меблі повинні бути прикріплені до стіни з прикріпленим застібком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 74 см см |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 42 см |
| Двері | З дверима |
| Колір | білий, бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 180 см см |
- Ціна: 19 540,84 ₴


