
Дитяча лампа SCOTT, собаки, Ø 29 см
2 572,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 102203
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча лампа SCOTT з круглим абажуром і візерунком собачки - чарівний дизайн, який створює радісну атмосферу в кімнаті малюка
- Чарівний дизайн: Світильник для дитячої кімнати SCOTT у формі круглого абажура діаметром 29 см привертає увагу і додає шарму будь-якому інтер'єру. Його коричнево-білі смужки та підвішені собаки створюють веселу атмосферу в кімнаті малюка.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з міцного поліестеру та сталі, лампа забезпечує тривале використання. Міцна конструкція гарантує безпеку та стійкість, що важливо в дитячій кімнаті.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 29 x 40 см лампа ідеально підходить для різноманітних розташувань як над ліжком, так і в ігровому куточку. Його компактні розміри дозволяють легко адаптувати його до простору.
- Просте живлення: Лампа живиться від мережі, максимальна потужність становить 40 Вт. Завдяки різьбі E27 ви можете легко замінити лампочку на відповідну, що підвищує зручність використання.
- Безпечне використання: лампа має кабель довжиною 100 см і ступінь захисту IP20, що робить її придатною для використання в приміщенні. Білий шнур живлення гармонійно вписується в ціле, не порушуючи естетики світильника.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | коричневий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 29 |
| Ширина (см) | 29 |
| Зріст (см) | 40 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дитячі |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 572,32 ₴


