
Настільна лампа з керамічною основою GIBUS, Ø 28 x 45,5 см
2 394,26 ₴
- Під замовлення
- Код: 102276
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна настільна лампа GIBUS, сільський дизайн - унікальний зовнішній вигляд із керамічною основою, що нагадує сільський глечик
- Унікальний дизайн: настільна лампа GIBUS вирізняється керамічною основою, яка нагадує сільський глечик із двома маленькими ручками, що додає унікальний характер інтер’єру.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з кераміки та натурального бежевого матеріалу, поєднує в собі довговічність та естетику, що робить її ідеальним вибором для будь-якої кімнати.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 28 x 45,5 см лампа ідеально підходить для столу, тумбочки чи комода, пропонуючи потрібну кількість світла в будь-якому місці.
- Простота використання: Живлення від мережі за допомогою кабелю довжиною 120 см, світильник зручний у використанні та дозволяє вільно розміщувати в різних інтер’єрах.
- Універсальність використання: Завдяки своїй простоті та елегантності світильник GIBUS ідеально вписується в різні стилі інтер'єру, від бохо до середземноморського, створюючи затишну атмосферу.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 120 см |
| Гвент | E14, E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | бежевий |
| Колір шнура живлення | білий |
| Домінуючий матеріал | кераміка |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 28 |
| Ширина (см) | 28 |
| Зріст (см) | 45,5 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип | Настільна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394,26 ₴


