Стельовий світильник з металевим абажуром SAVIO, Ø 27 см - чорний
2 094,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 96738
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалістичний стельовий світильник SAVIO з регульованим кабелем - сучасний дизайн і легке встановлення всього за 5 хвилин
- Стильний дизайн: Стельовий світильник SAVIO діаметром 27,5 см - це ідеальне поєднання сучасності та функціональності, яке додасть характеру будь-якому інтер'єру. Його мінімалістична форма ідеально вписується в різноманітні аранжування.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з металу, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень. Крім того, він доступний у двох елегантних кольорах: чорному та бежевому, що дозволяє налаштувати його відповідно до ваших індивідуальних уподобань.
- Просте встановлення: завдяки простій системі встановлення лампу може встановити одна людина лише за 5 хвилин. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність і економію часу.
- Регульована довжина кабелю: лампа оснащена кабелем довжиною 90 см, який можна регулювати відповідно до висоти кімнати. Завдяки цьому ви отримуєте повний контроль над освітленням у вашому інтер’єрі.
- Універсальність використання: Лампа SAVIO ідеально підходить для різних приміщень, від вітальні до кухні, створюючи затишну атмосферу. Завдяки універсальному дизайну він підходить для будь-якого стилю аранжування.
| Частота | макс. 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 90 см |
| Гвент | E27 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | чорний |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Матеріал дроту | ПВХ |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 27,5 |
| Зріст (см) | 110 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094,57 ₴










