



Настільна лампа BONNET у формі гриба, Ø 20 см - жовта
5 696,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 90478
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа BONNET від Leitmotiv - ретро-елегантність, яка оживить ваш інтер'єр
- Шарм ретро-дизайну: лампа BONNET захоплює своїм хіпстерським виглядом, який ідеально вписується в естетику 1960-1970-х років. Його класична форма та тепле світло створять унікальну атмосферу у вашій оселі, яка нагадає вам про старі добрі часи.
- Високоякісні матеріали: лампа BONNET, виготовлена з твердого заліза, є гарантією довговічності та міцності. Доступний у жовтому, чорному, білому та сріблястому кольорах, ви легко підберете його до свого інтер’єру, незалежно від його стилю.
- Ідеальні розміри: Завдяки висоті 39 см і діаметру 20 см світильник BONNET ідеально підходить для розміщення на тумбочці, письмовому столі або комоді. Його компактний розмір означає, що він може знайти місце навіть у маленьких кімнатах, додаючи їм шарму та елегантності.
- Тепле світло: лампа BONNET не тільки виглядає красиво, але й дає приємне тепле світло, яке створить затишну атмосферу у вашому домі. Ідеально підходить для читання книг увечері, відпочинку під музику або як м’яке освітлення під час зустрічі з друзями.
- Практичні деталі: лампа має патрон E14 (лампа не входить у комплект) і може працювати при максимальній напрузі 220-240 В. Довжина кабелю 175 см, що дозволяє вільно розташувати світильник.
| Довжина кабелю | 175 см |
|---|---|
| Домінуючий колір | білий |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 25 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Діаметр (см) | 20 |
| Зріст (см) | 39 |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 696,07 ₴


