Торшер GLAMY ARC, 168 см
22 049,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 90438
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер металевий 168 см - золота рама і круглий скляний плафон
- Елегантний дизайн: торшер GLAMY ARC висотою 168 см - це ідеальне поєднання сучасного стилю та функціональності. Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому неповторний характер.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з міцного металу, забезпечує тривале використання та стійкість до пошкоджень. Золотистий колір додає елегантності та розкішного вигляду.
- Практичні розміри: Лампа має діаметр 28 см, що робить її компактною та легкою для розміщення в різних місцях будинку. Його висота 168 см забезпечує достатнє освітлення простору.
- Функціональне освітлення: круглий скляний плафон рівномірно розсіює світло, створюючи приємну та теплу атмосферу, ідеальну для відпочинку чи читання.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 150 см |
| Гвент | E14 |
| Колекція | GLAMY ARC |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 28 |
| Зріст (см) | 168 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 049,82 ₴







