Підвісний світильник PHYLAS зі скляним абажуром у формі квітки, Ø 27,5 см
4 226,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 102282
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа PHYLAS, елегантна скляна латунь - класичний шарм і сучасний стиль в одному
- Елегантний дизайн: підвісний світильник PHYLAS поєднує в собі класичний шарм із сучасним стилем завдяки скляному абажуру з тонкими рифленнями, що нагадує форму тюльпана. Це ідеальний вибір для людей, які цінують естетику та функціональність в одному.
- Високоякісні матеріали: Виготовлений з прозорого скла, світильник забезпечує м'яке розсіяне світло, яке створює затишну атмосферу в будь-якому приміщенні. Крім того, металеві акценти кольору латуні додають елегантності та довговічності.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 27,5 см у діаметрі та 20,5 см у висоту лампа ідеально підходить як для маленьких, так і для великих приміщень. Його компактні розміри дозволяють легко адаптувати його до різноманітних інтер’єрів.
- Просте збирання: лампа оснащена кабелем довжиною 80 см, що дозволяє легко повісити її де завгодно. Завдяки стандартній різьбі E14 заміна лампи відбувається швидко та легко.
- Універсальне використання: завдяки своєму позачасовому зовнішньому вигляду лампа PHYLAS ідеально підходить для вітальні, кухні чи спальні, додаючи унікальний характер будь-якому інтер’єру. Це ідеальне рішення для людей, які шукають стильне освітлення для свого дому.
| Безпека - інформаційна піктограма | Маркування CE |
|---|---|
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 80 см |
| Гвент | E14 |
| IP | 20 |
| Домінуючий колір | прозорий |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | скло |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | для самостійного складання |
| Діаметр (см) | 27,5 |
| Ширина (см) | 27,5 |
| Зріст (см) | 20,5 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Квітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 226,07 ₴









