Торшер GLAMY DARK, 160 см
25 724,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 90436
Відправка з 13 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер на золотій рамі - 5 точок світла в скляних плафонах
- Елегантний дизайн: Торшер GLAMY DARK висотою 160 см – це ідеальне поєднання сучасного стилю та функціональності, ідеально підходить для будь-якого інтер’єру.
- Високоякісні матеріали: Виготовлений із міцного металу золотистого кольору, забезпечує тривале використання та елегантний зовнішній вигляд. Перемикач лампи має ножне керування.
- Ідеальні розміри: лампа має розміри 160 x 46 см, що робить її практичним доповненням до різноманітних просторів, дозволяючи легко вписатися в будь-яку кімнату.
- 5 світлових точок: лампа оснащена п'ятьма світловими точками, розташованими в скляних плафонах, які рівномірно розсіюють світло, створюючи приємну атмосферу. Лампи не регулюються.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 150 см |
| Гвент | E14 |
| Колекція | GLAMY DARK |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 5 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 46 |
| Зріст (см) | 160 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 724,82 ₴









