


Різдвяна скатертина NOEL з принтом, біла - 150 x 240 см
1 396,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 80573
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скатертина на стіл у вітальню - святковий малюнок і приглушений колір створять чарівний настрій
- Різдвяний дизайн: скатертина NOEL з матовим білим принтом ідеально підходить для класичного сервірування столу. На матеріалі бачимо різдвяний візерунок: Дід Мороз, пряник, падуб. Елегантний характер виробу підкреслює обробка з червоного матеріалу.
- Високоякісний матеріал: виготовлено зі 100% поліестеру з щільністю 150 г/м², що гарантує довговічність і стійкість до пошкоджень.
- Великі розміри: скатертина має розміри 150 x 300 см або 150 x 240 см, що дозволяє використовувати її на великих столах.
- Легко підтримувати в чистоті: можна прати при температурі до 30°C і прасувати при макс. 110°C, що полегшує утримання скатертини в чистоті.
- Французький дизайн: скатертина є продуктом бренду Douceur d'intérieur, відомого виробника високоякісного домашнього текстилю.
| Довжина (см) | 300 |
|---|---|
| Вага в грамах (г/м²) | 150 |
| Інструкції з прання | прати при 30°C |
| Інструкції з прасування | залізо на макс. 110°C |
| Домінуючий колір | червоний |
| Домінуючий матеріал | поліестер |
| Розмір | 150 x 300 см |
| Спосіб пакування | збірка не потрібна |
| Ширина (см) | 150 |
| Зріст (см) | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396,32 ₴


