


Металевий торшер PETUNIA гриб, висота 140 см
8 819,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 101608
Відправка з 14 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер PETUNIA, сучасний дизайн, 140 см - ідеальне поєднання функціональності та естетики у вашому інтер'єрі
- Сучасний дизайн: Торшер PETUNIA висотою 140 см - це ідеальне поєднання функціональності та естетики, яке додасть сучасного акценту вашому інтер'єру.
- Високоякісні матеріали: виготовлена з металу, лампа міцна та стійка до пошкоджень, що забезпечує тривале використання.
- Практичні розміри: Завдяки розмірам 30 x 30 x 140 см лампа ідеально підходить для різних приміщень, не займаючи багато місця.
- Простий у використанні: лампа оснащена зручним ножним перемикачем, який дозволяє швидко та зручно вмикати та вимикати світло.
- Універсальність використання: Завдяки універсальному чорному кольору світильник PETUNIA ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від вітальні до спальні.
| Довжина (см) | 30 |
|---|---|
| Довжина кабелю | 180 см |
| Гвент | E27 |
| Домінуючий колір | чорний |
| Колір шнура живлення | чорний |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Ширина (см) | 30 |
| Зріст (см) | 140 |
| Лампочка | лампочка не входить |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 819,82 ₴


