Настільна лампа GLAMY ARC, 50 см
7 298,73 ₴
- Під замовлення
- Код: 90439
Відправка з 14 квітня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна металева лампа золотого кольору з круглим скляним абажуром - сучасний стиль із класичною обробкою, 50 x 21 см
- Елегантний дизайн: Настільна лампа GLAMY ARC - це поєднання сучасного стилю з класичним золотим покриттям, що додасть елегантності будь-якому інтер'єру. Ідеально підходить для вітальні, спальні чи офісу.
- Високоякісні матеріали: лампа, виготовлена з міцного металу, забезпечує тривале використання та стійкість до пошкоджень. Міцна конструкція гарантує стабільність і безпеку.
- Оптимальні розміри: Світильник має висоту 50 см і діаметр 21 см, що робить його ідеальним доповненням до тумбочки, письмового столу або комода. Компактні розміри дозволяють легко адаптуватися до різних просторів.
- Приємне освітлення: круглий скляний плафон забезпечує розсіяне тепле світло, створюючи затишну атмосферу в кімнаті та ідеально підходить для м’якого вечірнього освітлення.
| Частота | 50 Гц |
|---|---|
| Довжина кабелю | 100 см |
| Гвент | E14 |
| Колекція | GLAMY ARC |
| Домінуючий колір | золотий |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Домінуючий матеріал | метал |
| Потужність | макс. 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб пакування | частково зібраний |
| Діаметр (см) | 21 |
| Зріст (см) | 50 |
| Лампочка | лампочка не входить |
| Потужність | мережа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 298,73 ₴







