IKEA MÄVINN(105.749.55), подушка, Малюнок у котів помаранчевий
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.749.55
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Міау! Ця декоративна наволочка з котами та руками -деталі має смішний персонаж, який, безумовно, приверне увагу. Виготовлений з міцної бавовни, яку можна промивати в пральній машині.
IKEA співпрацює з соціальними підприємствами по всьому світу, щоб розробити унікальні продукти, які роблять роботу для найбільш потреб.
Цей продукт, виготовлений рукою, виробляється Фондом "Соціальне підприємство Джордан Рівер", який забезпечує довгострокове джерело доходу для майстрів, біженців з Йорданії та Сирії -що дозволяє жінкам розвивати економічний розвиток.
Кіт, що виступає з одного боку, - це дивовижна, смішна деталь.
М’яка, декоративна бавовняна подушка - це також буде добре на дивані, як у кріслі чи ліжку.
Закриття конверта зберігає подушку на місці без необхідності блискавок або кнопок.
Простий візерунок та кольори відповідають іншим текстильним продуктам з колекції Mävinn.
Підходить до внутрішніх подушок 50x50 див.
Внутрішня подушка продається окремо.
100% бавовна
100% поліестер
Усадка: максимум 4%.
Вимийте максимум 40 ° С у пральній машині.
Не відбілюйте.
Не висушіть у барабанній сушарці.
Залізо, макс. 150 ° С.
Не мийте хімічно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип | Подушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина: | 50 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 50 см см |
- Ціна: 1 080,46 ₴








