IKEA PAX / TONSTAD(896.026.58), Комбінація гардеробу
132 594 ₴
118 008,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 896.026.58
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Гардероб з відсіками для всього. Для тих, хто дуже любить організовувати все, велике чи маленьке і все ще має приємний огляд. Сороттінг за кольором або стилем - Вибір - це ваш.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Регульована висота ноги допоможе зменшити всю нерівність у підлозі.
Петлі з вбудованими амортизатором гальмують двері, закриваючи її тихо і обережно.
Розширювані лотки з фетровими вставками, в яких можна зберігати прикраси, годинники або сонцезахисні окуляри.
Скляна полиця безпосередньо над висувним лотком забезпечує хороший огляд того, що знаходиться всередині, і захищає предмети від пилу чи одягу, що звисають над ними.
Інтегровані ручки та округлі краї дають відчуття високої якості.
Різні типи стін потребують різних типів кріплення; Завжди використовуйте гвинти та гвинти (для купівлі окремо), придатні для стін у вашому домі.
Для встановлення цих меблів потрібні дві людини.
Рама може бути встановлена у вертикальному положенні, якщо висота стелі становить не менше 202 см. Дотримуйтесь інструкцій з установки в упаковці.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати інтер’єр гардеробу, продаються окремо.
Петлі потрібні для продукту. Вони включені в ціну, але упаковані окремо.
Ручки включені.
Ikea Швеції AB SE-343 81 älmhult, ikea.com
Витріть тканиною, змоченою делікатним очисним засобом.
Витріть чистою сухою тканиною.
Витріть чистою сухою тканиною.
Меблі повинні бути прикріплені до стіни з прикріпленим застібком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 155 кг |
| Висота | 201.2 см см |
| Властивості | З полицями, З ящиком, М'яке закривання, Зі скляними полицями, з штангами для одягу, З кошиком, З полицями для взуття, Зі скляною шухлядою, З висувним лотком, З висувною вішалкою для штанів, З ювелірною вставкою |
| Глибина | 60.0 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб, Тарілка |
| Ширина | 300.0 см см |
- Ціна: 118 008,66 ₴


