

IKEA BESTÅ(496.122.11), поєднання з ящиками, горіх чорно-коричневий/Lappviken/Stubbarp
18 684 ₴
16 628,76 ₴
- Під замовлення
- Код: 496.122.11
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Регульовані петлі дозволяють регулювати двері як по горизонталі, так і по вертикалі.
Ящики та дверцята зачиняються тихо та плавно завдяки вбудованій функції плавного закривання.
Полиці регулюються, тому ви можете організувати простір для зберігання відповідно до ваших потреб.
Дві висувні шухляди полегшують упорядкування речей. Полиці за дверцятами забезпечують ще більше місця для зберігання.
Оптимізуйте та впорядкуйте свою систему зберігання BESTÅ за допомогою ящиків і вкладишів.
Ця комбінація складається з кількох окремих одиниць. Використовуйте верхню панель BESTÅ, яка продається окремо, щоб закрити стик між рамами для безшовного вигляду.
Якщо ви обираєте функцію плавного закривання для вашої полиці BESTÅ, ми рекомендуємо додати ручки/ручки на фасади, щоб полегшити відкриття ящиків/шаф.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Ручки або ручки продаються окремо.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
СправаДСП і ДВП з стільниковим наповненням (100% перероблений папір), паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, Паперова фольга, Пластикова плівка
ДСП, ДВП, Паперова фольга, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Паперова фольга
ДСП, поліетиленова плівка
ДСП, поліетиленова плівка, паперова плівка
Оцинкована сталь
сталь, покриття нікель
ацетопластик
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
масив дерева, бамбук, акрилова фарба
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні деталі затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 74 см см |
| Властивості | З полицями, З ящиком |
| Глибина | 42 см |
| Двері | З дверима |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 180 см см |
- Ціна: 16 628,76 ₴


