IKEA HEMNES(196.102.23), Кушетка з 3 ящиками, 2 матраца, сіро-зелений/Åfjäll середньої жорсткості
34 389 ₴
30 606,21 ₴
- Під замовлення
- Код: 196.102.23
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Постільна білизна продається окремо.
У комплект входить рейкова основа ліжка.
У комплект входить 2 матраца з поролону ÅFJÄLL.
Кушетка не призначена для використання як два односпальні ліжка, лише як двоспальне ліжко з висунутим дном.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Каркас шезлонга з 3 ящикамиДВП, Акрилова фарба, Поліефірний лак
Масив сосни
ДСП, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, поліетиленова плівка
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер (мін. 70% перероблений)
100% поліпропілен
Пінополіуретан 28 кг/м3
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Пилососити.
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 см см |
| Висота ящика (всередині) | 20 см |
| Властивості | Розсувний, Чохол, який миється, Зберігання, Закатаний, Знімна кришка, Жодних зон комфорту |
| Довжина: | 209 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Матеріал матраца | Піна |
| Поза для сну | змішаний, Вбік |
| Твердість | Середньої жорсткості |
| Ширина | 89 см см |
- Ціна: 30 606,21 ₴











