



IKEA PAX / BERGSBO(896.237.88), комбінований гардероб, білий білий/білий
74 563 ₴
66 361,07 ₴
- Під замовлення
- Код: 896.237.88
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Каркас можна встановити вертикально, якщо висота стелі не менше 237 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Ручки та ручки продаються окремо.
Для виробу потрібні петлі. Вони включені у вартість, але упаковані окремо.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Решітка/кошиксталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, Паперова фольга, Пластикова кромка, Пластикова кромка
ДСП, паперова фольга
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
ДВП, фольга паперова
ДВП, фольга паперова
ДВП, тонований лак
100% поліестер (мін. 70% перероблений)
ДВП, фольга паперова
ДВП, тонований лак
ДСП, Паперова фольга, Пластикова кромка, Пластикова кромка
ДСП, паперова фольга
ДВП, акрилова фарба
ДВП, фольга паперова
сталь, епоксидне порошкове покриття
сталь, кольорове епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетопластик
масив дерева, паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, Паперова фольга, Пластикова кромка
ДВП, фольга паперова
ДСП, паперова фольга
сталь, покриття нікель
ацетопластик
ДВП, Пластикова кромка, Паперова фольга
ДВП, фольга паперова
ДСП, паперова фольга
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
ДСП
ДВП, фольга паперова
Епоксидне/поліефірне порошкове покриття, сталь
ДСП, паперова фольга
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, фольга паперова
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 228 кг |
| Висота | 236.4 см см |
| Властивості | З полицями, З ящиком, М'яке закривання, Зі скляними полицями, з штангами для одягу, З кошиком, Зі скляною шухлядою, З висувною вішалкою для штанів, З ювелірною вставкою, З відкритими полицями |
| Глибина | 60.0 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Ширина | 255.0 см см |
- Ціна: 66 361,07 ₴


