IKEA PAX / GRIMO(996.235.80), комбінований гардероб, білий сіро-зелений/білий
35 646 ₴
31 724,94 ₴
- Під замовлення
- Код: 996.235.80
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Гарантія 10 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Центральна секція PAX має простий і позачасовий дизайн, який легко персоналізувати за допомогою ящиків, кошиків і освітлення на ваш вибір.
Відкриті полиці дозволяють зберігати і демонструвати повсякденні речі, одяг і аксесуари до одягу.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб і переваг за допомогою інструменту планування PAX.
Регульована висота ніжок допоможе компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Петлі з вбудованими амортизаторами уповільнюють двері, закриваючи їх тихо і м'яко.
Приглушений сіро-зелений відтінок дверей вносить в інтер'єр атмосферу природної гармонії і створює атмосферу відпочинку.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Каркас можна встановити вертикально, якщо висота стелі не менше 202 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Для виробу потрібні петлі. Вони включені у вартість, але упаковані окремо.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Ручки та ручки продаються окремо.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Каркас шафи/полицяДСП, паперова фольга
ДВП, Паперова фольга, Пластикова кромка
ДВП, фольга паперова
сталь, покриття нікель
ацетопластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, кольорове епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетопластик
ДСП, паперова фольга
ДСП, паперова фольга, пластикова кромка
ДВП, фольга паперова
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 136 кг |
| Висота | 201.2 см см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу, З кошиком, З відкритими полицями |
| Глибина | 60.0 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Колір | білий, сірий, зелений |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | З рамою |
| Ширина | 185.0 см см |
- Ціна: 31 724,94 ₴







