

IKEA TIMMERFLOTTE(606.189.52), датчик температури/вологості, розумний
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.189.52
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ви хочете контролювати кліматичні умови у вашому домі? Датчик вимірює температуру і вологість повітря. Просто натисніть кнопку, щоб побачити результати вимірювання. Використовує універсальний стандарт матерії.
Датчик дозволяє легко вимірювати температуру і вологість повітря, роблячи життя вдома більш комфортним і безпечним.
Простий і легкий у використанні - просто натисніть один раз, і датчик покаже температуру, а потім вологість.
Інтелектуальний продукт, який використовує універсальний стандарт Matter, що полегшує установку, роботу та додавання до інтелектуального шлюзу DIRIGERA, а також до інших загальновідомих систем.
Продукт був розроблений на основі відкритого стандарту Matter і сумісний з інтелектуальними системами таких виробників, як: Amazon, Apple, Google, Homey і Samsung.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
ABS пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 0.1 л |
| Вага нетто | 0.03 кг |
| Ваги. | 0.05 кг |
| Висота | 3 см см |
| Довжина: | 7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 7 см см |
- Ціна: 617,66 ₴


