

IKEA FEJKA(806.132.51), штучне рослина в горщику, кімнатна/вулична/квіткова рослина бузок
521 ₴
463,69 ₴
- Під замовлення
- Код: 806.132.51
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Штучні рослини дозволять вам прикрасити свій будинок, навіть якщо ви не маєте хистів до садівництва. Вони ідеально підходять для місць, де мало світла або де підводить людська пам'ять. Використаний матеріал принаймні на 50% переробляється.
Штучна рослина, як і справжня, яка з року в рік виглядає чудово.
Ідеально, якщо у вас немає живої рослини, але ви любите красу природи.
Можна використовувати всередині і на вулиці.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Поліетиленовий пластик
Поліпропіленовий пластик
Поліетилен пластик, Поліетилен пластик, Поліетилен пластик, Вода непитна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота рослини | 25 см |
| Діаметр горщика | 12 см |
| Колір | зелений, бузок |
| Країна-виробник | Польща |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
- Ціна: 463,69 ₴


