

IKEA KÄRRNOCKA(505.994.02), стельовий світильник, білий
1 214 ₴
1 080,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.994.02
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Стельовий світильник із пластику, щонайменше 55% переробленого. Він забезпечує яскраве та приємне світло, що падає та розливається по стелі. Стильна деталь, яка пасує до багатьох кімнат.
Він випромінює затишне, атмосферне сяйво, яке проникає крізь прозорий матеріал абажура, і в той же час забезпечує потрібну кількість загального освітлення.
Лампа кріпиться до стелі, забезпечуючи достатнє загальне освітлення та розсіюючи світло по стелі. Він створює враження легкості в кімнаті, не закриваючи зайво інші елементи дизайну та не займаючи місця.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E27 з молочно-білою сферою.
Призначений для підвішування на стелі.
Стельовий гачок продається окремо.
Стаціонарна установка.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Якщо ви виберете розумну лампочку для своєї лампи, ви зможете змінити колір і приглушити світло
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
сталь, порошкове фарбування
Поліпропіленовий пластик
Продукт має маркування CE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Діаметр | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 48 Ватт |
| Макс. потужність/лампа | 16 ватів |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | E27 |
| Тип | Загальне освітлення |
- Ціна: 1 080,46 ₴


