
IKEA METOD / MAXIMERA(996.052.46), верхня частина 3см/1д/2 пол, білий/Aspudden світло-сірий
25 486 ₴
22 682,54 ₴
- Під замовлення
- Код: 996.052.46
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувний ящик нижньої/високої шафи з висувними ящиками забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Шухляда, що плавно висувається, самозакривається на замок.
Ви можете регулювати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцне житлове будівництво; товщина 18 мм
Петлі із засувками дозволяють встановлювати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Гарантія 25 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Необхідно доповнити підвісною рейкою METOD при монтажі шафи на стіні.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини і ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
дверіДСП, ДВП, пластикова кромка, пластикова фольга (мінімум 80% перероблена), пластикова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, покриття нікель
ацетопластик
сталь
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 248.0 см см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 22 682,54 ₴


