


IKEA SINARP(805.951.72), двері, дубовий шпон
4 510 ₴
4 013,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.951.72
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Фасади SINARP захоплюють своїм позачасовим дизайном із сучасними акцентами, а дерев’яні відтінки натурального дубового шпону додають характеру. Кромки з масиву дуба створюють приємну обстановку, додаючи елегантний акцент кухні.
Кромка з масиву дерева підвищує стійкість і робить двері міцними і довговічними.
Дуб – це натуральна сировина, яка гарно старіє і з часом набуває власного неповторного характеру.
Гарантія 25 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Комплектується 2 петлями.
Підходить до серії кухонних меблів METOD.
Доповнюється ручкою або ручкою.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з вбудованим амортизатором, 2 шт., продаються окремо.
Можна доповнити маскувальними панелями, плінтусами та декоративними планками SINARP з дубового шпону.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
ДСП, Дубовий шпон, Дубовий шпон, Тонований лак, Прозорий акриловий лак
масив дуба, тонований лак, прозорий акриловий лак
Протріть чистою сухою тканиною.
Очистіть вологою серветкою з мікрофібри. Для видалення стійких плям використовуйте м’який миючий засіб і обережно потріть круговими рухами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 99.7 см см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Система, вис | 100.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.7 см |
| Ширина | 39.7 см см |
- Ціна: 4 013,90 ₴


