


IKEA PAX / MEHAMN(896.303.69), шафа з розсувними дверима, білий алюміній/2 сторони імітація дуба
30 049 ₴
26 743,61 ₴
- Під замовлення
- Код: 896.303.69
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Головне – це простота. Ось базове рішення, яке допоможе вам почати роботу, і є місце для інших, якщо ви хочете щось змінити.
Гарантія 10 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб і переваг за допомогою інструменту планування PAX.
Регульована висота ніжок допоможе компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритті.
Система плавного закривання вбудована в направляючі та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та м’яко.
Міцна поверхня з фольгою, що імітує дуб, надає теплий характер деревини.
Панелі змінні, тому ви можете змінити зовнішній вигляд за невелику частку вартості покупки нової шафи.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Каркас шафи/полицяДСП, паперова фольга
ДВП, фольга паперова
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Алюміній (мінімум 70% перероблений), анодований
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
УВАГА! Небезпека перекидання - Щоб зменшити ризик перекидання меблів, надійно закріпіть їх. Використовуйте відповідні гвинти та заглушки. Якщо сумніваєтеся, зверніться за порадою до фахівця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 201 см см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 66 см |
| Двері | Розсувні двері |
| Колір | білий, бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб, З рамою, метал |
| Ширина | 150 см см |
- Ціна: 26 743,61 ₴


