IKEA JÄRNVÄG(205.956.98), коротковорсовий килим, декоративний візерунок рожевий/бежевий
6 920 ₴
6 158,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.956.98
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Міцний і стійкий до плям, оскільки килим виготовлений із синтетичних волокон. Просто протріть плями вологою ганчіркою.
Ідеальний компаньйон для всіх типів підлог, навіть з підігрівом.
Візерунки та кольори можна легко поєднувати з різними стилями.
Для цього килимка потрібна 1 протиковзка прокладка STOPP FILT (165x235 см). При необхідності можна розрізати або скласти.
Після розпакування та розгортання килима може знадобитися до 2 днів, щоб він набув початкової форми.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
100% поліпропілен
100% синтетичний каучук
Провітрювання і пилосос позбавлять від запаху, який виділяє новий килим.
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Пилососіть, струшуйте і перевертайте килим регулярно.
Засохлі плями слід швидко видалити, потерши забруднене місце всередину.
Не витирайте вологі плями. Використовуйте паперові рушники, які вбирають вологу, і тканину з м’яким миючим засобом.
При необхідності рекомендується професійне чищення килимів.
Коли пилососите килим, завжди використовуйте стандартну насадку для підлоги, ніколи не обертову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунок | східний |
| Грамаж | 2200 г/м2 |
| Довжина: | 230 см |
| Довжина волосся | 10 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Синтетичні волокна |
| Поверхня | 3.68 м2 |
| Підходить для | Вітальня, Спальня, Їдальня, Зал, Домашній офіс |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 6 158,80 ₴









