


IKEA PURRPINGLA(406.094.06), мішок для прання, бежевий
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 406.094.06
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
У вас не вистачає місця для прання? Однак це можна виправити. Вузька корзина з ручкою і двома відділеннями не займе багато місця. Ви можете легко вийняти його з міцної рами, коли прийде час прати.
Ідеальне рішення для невеликих і вузьких ванних кімнат або шаф, адже ширина цього кошика для білизни становить лише 21 см.
У двох відділеннях можна легко сортувати білу та кольорову білизну.
Завдяки коротким або довгим ручкам сумку легко переносити в пральну/сушильну машину та з неї. Ідеально підходить для доставки білизни в пральні або спільні пральні.
Частина серії PURPINGLA, де ви знайдете розумні рішення для зберігання чистого одягу.
Внутрішнє пластикове покриття захищає від вологи.
Пластикова внутрішня частина робить сумку трохи жорсткішою та її легко чистити.
Поставте сумку в кімнаті, сховайте в шафу або повісьте на гачок.
Він стійко стоїть на місці завдяки металевому каркасу.
Речі для прання вентилюються під час зберігання завдяки невеликому отвору, який утворюється, коли мішок закритий.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
сталь, порошкове фарбування
Ручне прання при максимальній температурі 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Размеры | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 42 л |
| Висота | 57 см см |
| Глибина | 44 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Ширина | 20.5 см см |
- Ціна: 771,63 ₴


