



IKEA PAX / BJÖRNESKOGEN(595.752.51), комбінований гардероб, темно-сірий/горіховий шпон
51 316 ₴
45 671,24 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.752.51
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Головне – це простота. Ось базове рішення, яке допоможе вам почати роботу, і є місце для інших, якщо ви хочете щось змінити.
Гарантія 10 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб і переваг за допомогою інструменту планування PAX.
Регульована висота ніжок допоможе компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Завдяки обробці з матового шпону двері мають приємну текстуру дерева.
Характерне зерно шпону волоського горіха надає кожним дверям неповторного вигляду та вносить теплу природну атмосферу в інтер’єр.
З часом шпон, як і масив, набуває більш глибокий колір і стає ще красивішим.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Каркас можна встановити вертикально, якщо висота стелі не менше 237 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Якщо ви бажаєте доповнити свою шафу PAX розсувними дверима, необхідна мінімальна висота стелі 240 см.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Стійка для одягу вміщує близько 40 сорочок на вішалках.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Каркас шафи/полицяДСП, паперова фольга
ДСП, горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, покриття нікель
ацетопластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 127 кг |
| Висота | 236.4 см см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 58.0 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка, Тарілка |
| Тип | Підлогові (настінні) |
- Ціна: 45 671,24 ₴


