IKEA PAX / BJÖRNESKOGEN(095.752.63), комбінований гардероб, сіро-бежевий/горіховий шпон
44 772 ₴
39 847,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.752.63
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Головне – це простота. Ось базове рішення, яке допоможе вам почати роботу, і є місце для інших, якщо ви хочете щось змінити.
Гарантія 10 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб і переваг за допомогою інструменту планування PAX.
Регульована висота ніжок допоможе компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Завдяки обробці з матового шпону двері мають приємну текстуру дерева.
Характерне зерно шпону волоського горіха надає кожним дверям неповторного вигляду та вносить теплу природну атмосферу в інтер’єр.
З часом шпон, як і масив, набуває більш глибокий колір і стає ще красивішим.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Каркас можна встановити вертикально, якщо висота стелі не менше 202 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Якщо ви бажаєте доповнити свою шафу PAX розсувними дверима, необхідна мінімальна висота стелі 205 см.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Стійка для одягу вміщує близько 40 сорочок на вішалках.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Корпус шафиДВП, ДСП, Паперова фольга
ДСП, горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак, горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
горіховий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, покриття нікель
ацетопластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
УВАГА! Небезпека перекидання - Щоб зменшити ризик перекидання меблів, надійно закріпіть їх. Використовуйте відповідні гвинти та заглушки. Якщо сумніваєтеся, зверніться за порадою до фахівця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сіро-бежевий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 99 кг |
| Висота | 201.0 см см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 58.0 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка, Тарілка |
| Ширина | 150.0 см см |
- Ціна: 39 847,08 ₴







