


IKEA PAX / BERGSBO(495.011.85), комбінований гардероб, імітація білого мореного дуба/дзеркало
31 599 ₴
28 123,11 ₴
- Під замовлення
- Код: 495.011.85
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Головне – це простота. Ось базове рішення, яке допоможе вам почати роботу, і є місце для інших, якщо ви хочете щось змінити.
Гарантія 10 років. Будь ласка, прочитайте положення та умови в гарантійній брошурі.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб і переваг за допомогою інструменту планування PAX.
Регульована висота ніжок допоможе компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Петлі з вбудованими амортизаторами уповільнюють двері, закриваючи їх тихо і м'яко.
При виборі дзеркальних дверей кімната відразу буде здаватися більше, світліше і просторіше. Це відмінний спосіб змінити вузький хол або маленьку спальню.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Для складання цього предмета меблів потрібні дві людини.
Каркас можна встановити вертикально, якщо висота стелі не менше 237 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
Внутрішні аксесуари, які допоможуть організувати внутрішню частину шафи, продаються окремо.
Ручки та ручки продаються окремо.
Для виробу потрібні петлі. Вони включені у вартість, але упаковані окремо.
Стійка для одягу вміщує близько 40 сорочок на вішалках.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Каркас шафи/полицяДСП, паперова фольга
ДВП, Паперова фольга, Пластикова кромка, Пластикова кромка
сталь, покриття нікель
ацетопластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід кріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 кг |
| Висота | 236.4 см см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 60 см |
| Двері | Двері на петлях, Дзеркальні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб, Дзеркальне скло |
| Ширина | 150 см см |
- Ціна: 28 123,11 ₴


