


IKEA HAVSTOBIS(606.173.87), Ланч бокс, прозорий/світло-зелений
347 ₴
308,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 606.173.87
Відправка з 07 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Компактний ланч-бокс із щільною кришкою та двома відділеннями, де можна окремо зберігати їжу. Це стане в нагоді для організації холодильника або під час подорожі.
Зменшіть харчові відходи, зберігаючи залишки в ланч-бокс і розігріваючи їх для наступної їжі.
Внутрішній роздільник дозволяє розділяти різні види їжі та полегшує дотримання свого плану харчування.
Щільна кришка запобігає проливанню та захищає вміст від низьких температур, що робить виріб ідеальним для перенесення їжі та зберігання залишків їжі.
Виготовлений зі скла, яке не вбирає запахи та не змінює колір від томатного соусу тощо, контейнер легко миється.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
скло
Поліпропіленовий пластик
Силіконова гума
Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна використовувати в холодильниках і морозильниках
Можна мити в посудомийній машині.
Під час розігрівання їжі залиште кришку відкритою, щоб пара виходила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 700 мл |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 8 см см |
| Властивості | Можна складати один на одного, Можна мити в посудомийній машині, Можна використовувати в морозилці, Можна використовувати в мікрохвильовій печі |
| Довжина: | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Ширина | 11 см см |
- Ціна: 308,83 ₴


