


IKEA FINFÖRDELA(506.130.16), дошка обробна гнучка, темно-зелений/сіро-бірюзовий
105 ₴
93,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.130.16
Відправка з 07 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирізати, згинати і защипувати. Ці 2 гнучкі обробні дошки захищають підлеглі поверхні від ножів і мають інші корисні функції. Вони допомагають ковзати нарізану їжу саме туди, куди вам потрібно.
Дошка є гнучкою, що полегшує зсув нарізаних продуктів, не розсипаючи їх.
Гладке дно має нековзку поверхню, яка забезпечує хороше утримання обробної дошки на стільниці під час використання.
Виперіть виріб перед першим використанням.
IKEA of Sweden AB SE-343 81 Älmhult, IKEA.com
Поліпропіленовий пластик
Прати тільки вручну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина: | 28 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Ширина | 36 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,45 ₴


